Klarnetas

Gimė 1950 metais Lietuvoje. 1975 m. baigė Lietuvos Muzikos ir Teatro akademiją (prof. A. Budrio klasė). 1978 m. baigė aspirantūra Sankt-Peterburgo konservatorijoje (prof. V. P. Bezrutšenko klasė).

Nuo 1973 iki 1988 metų grojo Lietuvos nacionaliniame simfoniniame orkestre, 1988 – 1996 – Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre. 1996 – 1998 Cairo simfoniniame orkestre.

Nuo 1998 – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas (klarneto klasė) ir valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro “Trimitas” koncertmeisteris ir dirigentas.

1983 metai – I-ojo tarprespublikinio atlikėjų mediniais pučiamaisiais instrumentais konkurso, vykusio Šiauliuose, laureatas.

Su nacionaliniu simfoniniu orkestru yra pagrojęs: K. M. Weber koncertino klarnetui ir simfoniniam orkestrui, C. Debussy rapsodija klarnetui ir simfoniniam orkestrui, o taip pat J. Juzeliūno koncertą klarnetui ir kameriniam orkestrui, diriguojant S. Sondeckiui. Su prof. A. Budriu atliko F. Mendelssohn ir F. Krommer–Kramarsch koncertus dviem klarnetams ir styginiam orkestrui. Grodamas valstybiniame pučiamųjų kvintete koncertavo Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Armėnijoje, Gruzijoje, Uzbekijoje.

Su Lietuvos valstybiniu styginiu kvartetu grojo Lietuvoje ir Vokietijoje W. A. Mocarto ir J. Bramso kvintetus klarnetui ir styginių kvartetui.

Grodamas G. Kėvišo kameriniame ansamblyje pirmą kartą Lietuvoje atliko O. Messiaen “Kvartetas laiko pabaigai” klarnetui, smuikui, violončelei ir fortepijonui. Su šiuo ansambliu grojo Baltijos šalių fetivalyje Stokholme, Italijoje vykusiuose festivaliuose – “Spazio musica 95”, “Festival Internazionale di Musica da Camera”,- bei Cagliari ir Vilniaus festivaliuose.

1991 metais dirigavo W. A. Mozart simfoniją Nr. 40 (g-moll) ir J. Brahms koncertą smuikui (grojo Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir smuikininkas M. von Švėgžda).

2000 metais Vokietijos festivalio Euro-Musik Tage Heikendorf įvykusiame konkurse dirigavo Lietuvos valstybiniam pučiamųjų orkestrui “Trimitas”: laimėjo pirmą vietą ir geriausio dirigento taurę.

Paskutiniu metu dalyvauja styginio kvarteto “Chordos” ir ansamblio “Nepaklusnieji” koncertinėse programose.